Klub řidičů Volvo

Zdravíme všechny fanoušky nákladních automobilů značky Volvo!
Nákladní vozy Volvo jdou příkladem v oblastech bezpečnosti, kvality a péče o životní prostředí. Volvo Trucks nabízí nákladní vozidla a komerční dopravní řešení a specializuje se na těžké trucky s celkovou hmotností nad 16 tun. Produkty Volvo naleznete ve více než 140 zemích.
V roce 2002 jsme se rozhodli založit Klub řidičů Volvo s cílem prohloubit důvěru, pochopit správně Vaše potřeby a přání a hlavně rozšířit péči o Vás. Velký ohlas nás mile překvapil a v současné době Klub čítá více jak 6000 řádných členů.

Jak se stát členem Klubu?

Členem se může stát každý příznivec značky Volvo, který splňuje následující tři podmínky:
  1. má trvalé nebo přechodné bydliště v České republice,
  2. dovršil 18 let,
  3. alespoň jednou se svezl v kabině jakéhokoli náklaďáku značky Volvo.
Ti z vás, kteří to štěstí dosud neměli, a přesto by rádi byli členy Klubu, se mohou svézt na našich akcích, na něž vás zveme osobně či prostřednictvím médií.

Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů bez nehod
a těšíme se nashledanou při společných akcích.