Jaké jsou výhody členství?

• Členství je bezplatné (tzn. neplatíte za registraci do Klubu, s členstvím nejsou spojeny ani žádné další poplatky).
  • Budeme Vám zdarma zasílat časopis Globetrotter Czech. Tento firemní časopis přináší zajímavé informace nejen ze světa Volvo o produktech, novinkách, akčních nabídkách, aktualitách, událostech, výjimečných zákaznících i řidičích, ale také zprávy z Evropské unie.
  • Členstvím získáte 10% slevu na dárkové předměty z „Kolekce Volvo“, které si můžete zakoupit v jakémkoliv autorizovaném servisu Volvo, nebo na našich stránkách www.klubridicuvolvo.cz.
  • Získáte možnost poznat další příznivce značky Volvo na pravidelných setkáních, kterých Se Volvo účastní. (Např. Truck Show ve Vysokém Mýtě a Truck Fest na letišti v Předměřicích u Hradce Králové.)
  • Na vybrané akce budete mít možnost získat slevy na vstupné pro Vás či Váš nákladní vůz Volvo!