Kolekce Volvo

Abychom vám byli blíž nabízíme možnost, prohlížet a nakupovat nejnovější zboží z kolekce Volvo, kdekoliv na světě. Speciálně pro vás jsme vytvořili exkluzivní nabídku oblečení a dalších doplňků Volvo. Stále rozšiřujeme sortiment zboží a snažíme se, aby byli naši zákazníci spokojeni.
Zboží v naší nabídce si můžete zakoupit přes internet, nebo ve všech autorizovaných servisech Volvo.
Členové Klubu řidičů mají na celou kolekci slevu 10%.
Do Klubu řidičů se můžete zaregistrovat vyplněním registračního lístku na našich stránkách, nebo v autorizovaných servisech Volvo.
Dopravu objednaného zboží můžeme zprostředkovat přes společnost PPL - prosím berte na vědomí, že v tomto případě vzroste i cena celé zakázky (objednávky). Ceník najdete na stránach www.ppl.cz. Pokud nechcete platit za dopravu je možné si objednané zboží zaplatit a vyzvednout osobně na našich pobočkách v Praze - Čestlicích, v Plzni - Nýřanech, v Brně - Slatině, v Hradci Králové, v Ústí nad Labem, v Olomouci, v Otrokovicích, v Havířově, v Českých Budějovicích, v Humpolci, v Loděnicích nebo v Turnově.
Připomínky a nápady zasílejte na marketing.cz@volvo.com
Volvo Truck Czech si vyhrazuje právo změny.
Velikosti oblečení PDF
Velikosti oblečení - cyklo kolekce PDF