Klub řidičů Volvo

Zdravíme všechny fanoušky nákladních vozidel značky Volvo!

Nákladní vozidla Volvo jdou příkladem v oblastech bezpečnosti, kvality a péče o životní prostředí. Volvo Trucks nabízí nákladní vozidla a komerční dopravní řešení a nabízíme jak lehčí nákladní vozidla od 12 tun, těžké trucky s celkovou hmotností nad 16 tun, ale i vozidla na plynový či elektrická pohon. Produkty Volvo naleznete ve více než 140 zemích.

V roce 2002 jsme se rozhodli založit Klub řidičů Volvo s cílem prohloubit důvěru, pochopit správně Vaše potřeby a přání a hlavně rozšířit péči o Vás. Databáze byla rozsáhlá nicméně vzhledem k právním úpravám a změnám, ke kterým došlo v roce 2018 týkající se ochranny osobních údajů má naše databáze momentálně kolem 900 registrovaných.

Jak se stát členem Klubu?

Členem se může stát každý příznivec značky Volvo, který splňuje následující tři podmínky:

1. má trvalé nebo přechodné bydliště v České republice,
    2. dovršil 18 let,
    3. souhlasil s podmínkami členství a zásadami pro nakládání a ochraně osobních údajů

Přejeme Vám mnoho šťastných kilometrů bez nehod a těšíme se na shledanou při společných akcích.