Klub řidičů Volvo

Zdravíme všechny fanoušky nákladních vozidel značky Volvo!

Nákladní vozidla Volvo jdou příkladem v oblastech bezpečnosti, kvality a péče o životní prostředí. Volvo Trucks nabízí nákladní vozidla a komerční dopravní řešení a specializuje se na těžké trucky s celkovou hmotností nad 16 tun. Produkty Volvo naleznete ve více než 140 zemích.

V roce 2002 jsme se rozhodli založit Klub řidičů Volvo s cílem prohloubit důvěru, pochopit správně Vaše potřeby a přání a hlavně rozšířit péči o Vás. Velký ohlas nás mile překvapil a v současné době Klub čítá více jak 6000 řádných členů.

Jak se stát členem Klubu?

Členem se může stát každý příznivec značky Volvo, který splňuje následující tři podmínky:

1. má trvalé nebo přechodné bydliště v České republice,
    2. dovršil 18 let,
    3. souhlasil s podmínkami členství a zásadami pro nakládání a ochraně osobních údajů

Přejeme Vám mnoho šťastných kilometrů bez nehod a těšíme se na shledanou při společných akcích.