90 let na cestách

První nákladní vozidlo Volvo Trucks spatřilo světlo světa v roce 1928. Od té doby se z Volvo Trucks stal největší evropský výrobce nákladních vozidel. Spolehlivostí našich vozidel jsme pověstní. A tato spolehlivost je podepřena třemi pilíři naší filozofie – kvalitou, bezpečností a ohleduplností k životnímu prostředí. Ve všem, co děláme, se snažíme tyto hodnoty prosazovat.

Trucking Adventure

Volvo Trucking Adventure 2022 a má dvě na sobě nezávislé části a opravdu záleží jen na vás pro kterou z variant se rozhodnete.

1/ Společnost Volvo Trucks hledá řidiče, který: řídí nákladní vozidlo Volvo,  má C+E, je komunikativní, nebojí se vystupovat před kamerou, základní znalost angličtiny (výhoda nikoli nutnost)….pokud splňujete tato základní kritéria, přihlaste se do této soutěže, protože hlavní cenou je úžasné skandinávské dobrodružství. Strávíte 10 dní cestou po Skandinávii až na nejsevernější cíp Evropy. Jediná podmínka je vyplnit registrační formulář na níže uvedeném odkazu, napsat nám pár řádek o tom proč jste „Volvákem“, co vás na dané práci baví a proč máte rád značku Volvo a přiložíte svou fotografii.

Přesné podmínky účasti najdete na webu www.volvotrucks.cz/truckingadventure Postupující z lokálního kola pojede na 2 dny do Goteborgu, kde proběhne výběr hlavního výherce….tento člověk se poté stane „tváří“ Volvo Trucks a pojede na 2000 km dlouhou pouť po Skandinávii a budou se s ním natáčet zajímavá videa, která se budou sdílet na sociálních sítích.

2/Pokud se necíte na to stát se tváří a „mediální“ hvězdou společnosti Volvo Trucks, pak nabízíme druhou možnost a to je soutěž o zajímavé ceny z kolekce Volvo Trucks. Pošlete nám na Instagram pěkné fotky svého Volva z cest a připište k tomu něco pěkného o Volvu a nezapomeňte přidat hastagy #VolvoTruckingAdventure a #volvotruckczech z těchto fotek vybereme 10 výherců, které bychom odměnili cenami z Volvo kolekce.

Toto vše proběhne v termínu od 1.-26.6., všichni výherci a postupující budou známi 1.7.2022.


Kvalita

Kvalitou rozumíme to, že se na naše produkty a služby můžete spolehnout. To znamená vyšší provozuschopnost vozidel a nižší náklady.

Více informací

Bezpečnost

Od samého počátku usilujeme o předcházení nehodám a o snižování závažnosti zranění. Inovace na poli bezpečnosti přinášíme už 90 let.

Více informací

Životní prostředí

Pracujeme na tom, aby byl přepravní průmysl udržitelnější a klademe důraz na péči o životní prostředí.

Více informací

Historie Volvo Trucks

Zjistěte více o historii společnosti.

Více informací

Sociální sítě Volvo Trucks Czech

Zůstaňte s námi ve spojení pomocí našich sociálních sítí
Facebook
Instagram
YouTube
LinkedIn

Image a video banka Volvo Trucks

Více informací

Online časopis Volvo Trucks

Více informací

Pracovní přiležitosti Volvo Trucks

Začněte svou kariéru ve Volvo Trucks. Máme být na co hrdi. Máme bohatou historii, během níž se neustále snažíme posouvat hranice konstruktérských možností, stanovovat nové standardy a stát v čele pokroku. Nikoliv však proto, abychom se měli čím chlubit, ale protože nám záleží na lidech, pro které své produkty vyvíjíme. Jsme značkou od lidí pro lidi.

Více informací