Kolekce Volvo Trucks

Abychom vám byli blíž nabízíme možnost, prohlížet a nakupovat nejnovější zboží z kolekce Volvo, kdekoliv na světě. Speciálně pro vás jsme vytvořili exkluzivní nabídku oblečení a dalších doplňků Volvo. Stále rozšiřujeme sortiment zboží a snažíme se, aby byli naši zákazníci spokojeni.

Zboží v naší nabídce si můžete zakoupit přes internet na oficiálních stránkách Volvo Merchandise obchodu, nebo si jej objednat na našich Volvo Truck Centrech. Prosím berte na vědomí, že při objednání na našich Truck Centrech nefungujeme jako klasický internet shop.

Členové Klubu řidičů, kteří si objednají zboží přes Volvo Truck Centra mají možnost získat zboží se slevou 10% nikoli však přes stránky Volvo Merchandisu. Vzhledem k legislativní změně a přijetí zákona Evropské unie o ochranně osobních údajů (GDPR) Vás prosíme , abyste všichni, kteří chcete mít nárok na slevu 10%, chtěli nadále zůstat členy Klubu řidičů Volvo a měli zájem o zasílání časopisu Globetrotter Czech, abyste potvrdili nové podmínky členství, viz. Registrace

Pro objednávky kolekce se slevou, prosím kontaktujte naše sklady Volvo Truck Center.

Do Klubu řidičů se můžete zaregistrovat vyplněním registračního lístku na našich klubových stránkách, viz. Sekce Klub řidičů-Registrace.

Dopravu objednaného zboží můžeme zprostředkovat přes společnost PPL - prosím berte na vědomí, že v tomto případě vzroste i cena celé zakázky (objednávky). Ceník najdete na stránach www.ppl.cz. Pokud nechcete platit za dopravu je možné si objednané zboží zaplatit a vyzvednout osobně na našich pobočkách v Praze - Čestlicích a Klecanech v Plzni - Nýřanech, v Brně - Slatině a Popůvkách, v Hradci Králové, v Ústí nad Labem, v Olomouci, v Otrokovicích, v Havířově, v Českých Budějovicích, v Humpolci, v Loděnicích, v Turnově nebo ve Strakonicích.

Připomínky a nápady zasílejte na marketing.cz@volvo.com

Volvo Group Czech Republic si vyhrazuje právo změny.

Velikosti oblečení PDF
Velikosti oblečení - cyklo kolekce PDF